ما یه شرکت کوچیک هستیم با تعدادی محدودی جوان متخصص، سال 82 با یک چشم انداز مشخص در قالب شرکت آرمیتیس فعالیت مون رو شروع کردیم!

داستان ما به همین سادگی آغاز شد!

فراز و نشیب های زیادی رو طی کردیم تا به این مرحله برسیم، به گفته دیگران تا حدودی موفق هستیم، البته ما خودمون اصلا اینطور فکر نمی کنیم ما فکر می کنیم برای موفقیت مسیر طولانی رو در پیش داریم.

ما در دو حوزه کار کردیم، کار می کنیم و کار خواهیم کرد، کاربردهای تحت وب و تجارت الکترونیکی
در حوزه اول ما به برندهای بزرگی سرویس می دیم، 6 بانک، شاتل، بورس، بیمه مرکزی، کاله، دنیس تریکو و ...
و در حوزه دوم نوزاد شیرین ما لوکوپوکه!

یه مقدار که سرمون شلوغ تر شد و مشتریانمون بیشتر، حسی کردیم یه چیزی هست که ما به اون شدیدا نیاز داریم، بررسی کردیم و فهمیدیم اون چیز مفهمومی به نام CRM یا مدیریت ارتباط با مشتریان

اول فکر کردیم که چرخ های ساخته رو که نباید دوباره اختراع کرد، پس شروع کردیم به بررسی شرکت های که این محصول رو ارائه می دند تا یه دونه ش رو بخریم، سراغ هر چی شرکت در ایران بود رفتیم، اما چیزی که دلمون می خواست رو پیدا نکردیم، ما یه چیز ساده می خواستیم که مشکل مون رو حل کنه نه چیزی که به مشکلات مون اضافه کنه!

پس تصمیم گرفتیم اختراع کنیم، و الان یعنی تقریبا اول آذر 90 شروع کردیم به تولید یک محصول CRM برای کسب و کارهای در استایل خودمون!

برای اینکه بتونیم بیشتر در این مورد اطلاعات مون رو به اشتراک بگذاریم و از اطلاعات دیگران استفاده کنیم این وبلاگ رو راه انداختیم.

این بود داستان این وبلاگ.