با 12 تومن از رقبای خود پیشی بگیرید!

ارسال شده توسط حمید محمودزاده در تاریخ 1390 آذر 03

وقتی شما در یک رسانه ای محصولات و خدمات خود را تبلیغ می کنید، رقبای شما نیز به احتمال زیاد در کنار شما در آن رسانه حضور دارند. مشتری بالقوه، با شما و تک تک رقبای شما تماس می گیرد، و در نهایت یکی را انتخاب می کند. عوامل مختلفی وجود دارد که شما مورد انتخاب مشتری واقع گردید، قیمت، نوع طراحی تبلیغات شما، نحوه برخورد شما با مشتری در هنگام تماس و ...

کسب و کارهای موفق هستند که تعداد خرید های آن به نسب تعداد تماس های آنها بالا باشد.مشتری به شما زنگ می زند اما از شما خرید نمی کند؟تعداد تماس ها با شما بالاست اما فروش شما پایین هست؟چه باید کرد؟


فکر کنید شما یک آژانس مسافرتی به نام آژانس صحرا سیر داریدبا یک پیامک ساده شما می توانید یک مزیت رقابتی ارزان و مناسب برای خود ایجاد نمایید.بعد از هر تماس مشتری جدید با شما، یک پیامک مثلا به شکل زیر برای ایشان ارسال می نماید:خوب این پیامک چه مزیتی می تواند برای شما ایجاد نماید.ابتدا شما اطلاعات خوبی را با درج هر شخص جدید به پایگاه خود ایجاد می کنید، از این اطلاعات می توانید در اطلاع رسانی های آتی خود به خوبی استفاده نمایید، پیشنهادهای ویژه خود را به آنها ارسال نمایید. درست است که این مشتریان از شما اکنون خرید نکرده اند اما به صورت بالقوه جزء مشتریان هدف شما به شمار می آیند. کسی که اکنون سفر می کند، قطعا چند ماه دیگر نیز سفر خواهد کرد.اما مهمتر از آن، مشتری چند آگهی را می بیند، به هر کدام زنگ می زند و.... اما کاری برایش پیش می آید و در آن زمان از خرید منصرف می شود، احتمالا برای شما این موضوع بارها پیش آمده است.مشتری با خود می گوید حالا فردا موضوع را پیگیری می کنم، اینجا است که شما نزدیک تر از همه رقبا به مشتری هستید، زیرا که اطلاعات تماس شما در شخصی ترین وسیله مشتری یعنی در تلفن همراه ایشان است.ممکن است فردا مشتری دیگر به لیست آگهی ها دسترسی نداشته باشد!شما به جای آن مشتری بودید برای یک سفر آرام و دوست داشتی با کدام آژانس تماس می گرفتید؟اگر من بودم، با آژانس صحرا سیر! 

فعال سازی این امکان در پنل پیامک لوکوپوک

اگر پنل پیامک لوکوپوک را فعال کرده باشید، به سادگی می توانید در کمتر از دو دقیقه این امکان را برای خود ایجاد نمایید.گام اول: در بخش تنظیمات، مدیریت برچسب ها یک برچسب به نام تماس های تلفنی جدید ایجاد نمایید، 


گام دوم: در بخش تنظیمات، پیامک های آماده یک پیامک مناسب طبق نظر خود ایجاد نمایید و آن را در گروه پاسخ های آماده قرار داده و ذخیر نمایید. 


به همین سادگی سیستم آماده استفاده است، در میز کار، با استفاده از افزودن سریع به دفترچه تلفن کسانی که به شما زنگ می زنند را هم در دفترچه تلفن خود در گروه مشخص ذخیره نمایید و هم یک پیامک مناسب برای ایشان ارسال نمایید.

 

برای آشنایی با پنل اس ام اس لوکوپوک اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
 
 
 

لیست نظرات

یا با وارد کردن ایمیل خود در فرم هفته نامه، مطالب جدید را به صورت هفتگی در ایمیل خود دریافت کنید!