با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری بیشتر از همیشه، پیشرفت کنید

ارسال شده توسط مژگان اسماعیلی در تاریخ 1396 خرداد 17

با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری بیشتر از همیشه، پیشرفت کنید

استفاده و اجرای هر روزه از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری موجب می شود که شما همیشه در کسب و کارتان در صدر باشید. به منظور دست یابی به موفقیت بیشتر نیاز به برنامه ریزی، اجرا و استفاده خلاقانه از نرم افزارمدیریت ارتباط با مشتری داریم.

بزرگ ترین اشتباهی که کارمندان فروش، امروزه انجام می دهند این است که برای همه ی مشتری ها فعالیت یکسان انجام می دهند. خودتان را در جایگاه مشتری قرار دهید. اگر به عنوان مثال شما 20 مشتری دارید که دیگر علاقه ایی به دریافت خدمات شما از را ندارند نباید آن ها را در اولویت قرار دهید.

کارمندان فروش باید بتوانند دلایل قانع کننده ای برای مشتریان بیاورند تا بتوانند با آن ها صحبت کنند. این کار از طرق مختلفی می تواند انجام می شود، استفاده خلاقانه از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری این امکان را به کارمندان فروش شما می دهد تا تسلط بیشتری بر مشتریان داشته باشند و بتوانند مشتریان بیشتری را در کسب و کار شما جذب کنند.

در مورد زمینه ای که می خواهید مشتری را به سمت خود جذب کنید، فکر کنید. یادداشت های قبلی خود را که در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ثبت کرده اید بررسی کنید.

همیشه به وقت و زمان مشتری خود اهمیت دهید و به آن ها بگویید می دانید که زمان برای آن ها ارزشمند است اما اگر یک دقیقه به شما فرصت دهند می توانید این موضوع را برای آن ها قابل درک کنید. همه ی این فعالیت ها را برای مراجعات بعدی در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری خود یادداشت کنید. با یک تماس تلفنی پیگیری کنید و اگر ممکن بود در یک زمان مناسب با یکدیگر ملاقات داشته باشید و مطمئن شوید که این قرار ملاقات را درنرم افزارمدیریت ارتباط با مشتری خود یادداشت کرده اید. علاوه بر این، مدیریت حتی می تواند یک رقابت داخلی ایجاد کند که این کار منجر به کاهش یک سری هزینه ها و باز شدن درها برای خدمت به مشتریان جدید می شود.

با استفاده از این نرم افزار می توانید بین کارمندان خود رقابت ایجاد کنید و برای فعالیت های آن ها امتیاز در نظر بگیرید.

انرژی خود را در سطح بالا حفظ کنید. اگر شما در حال تماس با یک مشتری هستید بعد از هر 1.5 ساعت بلند شوید و برای چند لحظه راه بروید و دست بزنید. با این کار فیزیولوژی شما بهبود پیدا می کند و منجر به نتیجه بهتر می شود تا اینکه بدون وقفه بنشینید و به تماس ها پاسخ دهید.

به یاد داشته باشید که افرادی وجود دارند که زمان برای آ نها بسیار مهم است و ممکن است رقیبان شما، در همان روز با آن ها گفتگو کنند.

 

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
 
 
 

لیست نظرات

یا با وارد کردن ایمیل خود در فرم هفته نامه، مطالب جدید را به صورت هفتگی در ایمیل خود دریافت کنید!